ייצוג נפגעי עבירה ומתלוננים

יש לזכור כי בכל מעשה פלילי ומאחורי כל תלונה אשר מוגשת למשטרה ישנו קורבן לעבירה, לרוב, למרבה הצער, זכויותיו של נפגע העבירה לא עומדות בראש סדר העדיפויות ועולה הצורך כי עו"ד יידגא לוודא מיצוי זכויותיו.

 

ייצוג המתלונן או המתלוננת, ליווים בזמן הגשת התלונה במשטרה ובזמן המשפט, עמידה על זכויותיהם תוך הבטחת כי העברין הפוגע יבואו על עונשו ואף ישלם פיצוי כספי הולם בגין מעשיו הינו דבר בעל חשיבות עליונה ולעיתים אף מהווה הכרח בשיקומו של הקורבן.

 

למשרד נסיון רב בייצוג מתלוננים וקורבונות לעבירות מין ואלימות ואף נותן שירות של בחינת תיקי חקירה אשר נסגרו ע"י המשטרה בנסיבות תמוהות.

 

לכל מתלונן שמורה הזכות לערער על החלטה לגנוז את תלונתו, למימוש זכות זו פנו למשרדנו על מנת שנייצגכם בהגשת ערר מתאים.

קובלנה פלילית פרטית

מדובר בהליך משפטי פלילי לכל דבר ועניין. בניגוד להליך הפלילי הרגיל בו המדינה היא זו אשר מגישה את כתב האיושם כנגד העבריין והיא זו אשר מנהלת כנגדו את ההליכים בבית המשפט, בהליך זה מי שמגיש את כתב האישם הינו אזרח, נפגע העבירה. מדובר בהסדר מיוחד שמקורו בסעיף 68 לחוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], תשמ"ב-1982המעניק, בשורה של מקרים המפורטים בתוספת השנייה לחוק, לאדם הפרטי, האפשרות להגיש את "כתב אישום" כנגד זה שפגע בו. כאמור מדובר בהליך משפטי פלילי לכל דבר ועניין כאשר בניגוד לסעדים הכספיים הניתנים במסגרת תביעה אזרחית בהליך של קובלנה פלילית הסעד הוא  ענישה היכולה להסתיים גם במאסר בפועל.

 

כמו בכל הליך, גם בקובלנה שכזו, משרדנו ינהל את כל ההליך כולו, החל מהגשת הקובלנה עצמה (כתב האישום) ולכה בניהול ההליכים והדיונים בבית המשפט, עד להרשעת הנאשם.

 

קובלנה הינה דרך נוספת למתלונן או נפגע עבירה למצות זכויותיו על-פי דין ולוודא כי העבריין לא יצא ללא עונש.

 

חקיקה
  • YouTube Social  Icon
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

משרדנו מטפל במגוון רב של תחומים וביניהם ייצוג לקוחות בעניינים פליליים, הליכי מעצר, תיקים פליליים, צווארון לבן, הגשת ערעורים, שימועים, עבירות מין, עבירות סמים, עבירות מרמה, עבירות אלימות, רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות, עבירות רכוש, גניבה, התפרצויות, עבירות שוד, עבירות הונאה, עבירות זיוף, הלבנת הון, הגבלים עסקיים, ייצוג שוטרים ועובדי מדינה, עתירות אסיר, ייצוג בבקשות הסגרה, עבירות תעבורה, שיכרות, תאונות דרכים קטלניות, עבירות צבאיות, הגשת בקשות חנינה, מחיקת רישום פלילי ונושאים נוספים

המידע המפורט באתר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי אשר צריך להינתן על-ידי עורך דין לאור נסיבותיו של כל מקרה לגופו

כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין הבר ושות' - אין להעתיק ו/או  להשתמש במידע המופיע באתר זה